NATURA I KRAJOBRAZY

Dodaj koloru swoim wnętrzom z naszymi foto plakatami. Kolekcja fotograficzna to ukłon w stronę natury, architektury, fascynujących osób i abstrakcyjnych wzorów. Prym wiodą tutaj motywy botaniczne, które są najgorętszym trendem ostatnich lat.

Stwórz z nami swoją galerię i łącz różne motywy. Plakaty fotograficzne świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu i różnych stylach.

Każdy z dostępnych wzorów możesz bez dodatkowych kosztów zamówić również w wersji czarno – białej oraz z wdrukowanym białym obramowaniem imitującym passe partout. Szerokość białej „ramy” zależy od wybranego formatu i nie zwiększa docelowej wielkości plakatu – format: 50×70 – 4 cm (zadruk 42×62), 40×50 – 3,5 cm (zadruk 33×43), 30×40 – 3 cm (zadruk 24×34), 21×29,7 – 2,5 cm (zadruk 16×24,7). 

Część naszych foto plakatów posiada już opcję personalizacji na karcie produktu. W przypadku pozostałych wzorów, wystarczy, że napiszesz w wiadomości w trakcie składania zamówienia, który plakat lub plakaty mają być czarno-białe lub/i z białym obramowaniem.

Tytuł