Termin realizacji zamówienia.

Zamówienia obejmujące plakaty i ramy wysyłane są nawet do 10 dni roboczych. Wynika to z faktu, że ramy zamawiane są u producenta po opłaceniu zamówienia przez Klienta i czas oczekiwania na nie to nawet około 7 dni roboczych. Prosimy mieć na uwadze dodatkowy czas realizacji zamówienia wynikający z powyższych terminów. 

Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem DPD – czas dostawy zależy od przewoźnika oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to od 1 do 2 dni roboczych (ewentualne opóźnienia nie są zależne od nas). Za przesyłkę płacisz raz – zamówienie wysyłane jest w jednej paczce.

Koszt dostawy:

Kurier DPD (plakaty, kartki) – 15 zł

Kurier DPD (plakaty + ramy) – 17 zł

Zamówienia powyżej 200 zł. – WYSYŁKA GRATIS na terenie Polski.

 

Wysyłka za granicę: Poczta Polska – Przesyłka polecona:

– Do krajów Unii Europejskiej – 25 zł

– Do krajów poza UE – 45 zł

Powyższe ceny dotyczą zamówień obejmujących plakaty lub/i kartki. Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką poleconą priorytetową.

W przypadku chęci zakupu plakatów i ram, cenę za wysyłkę ustalamy indywidualnie (prosimy o wcześniejszy kontakt). Zamówienia wysyłamy według cennika przesyłek międzynarodowych DPD w zależności od wagi paczki.

 

Informacja dla Przedsiębiorców:

Informujemy, że na podstawie art. 113 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U.2011.177.1054 j.t.) jesteśmy zwolnieni z podatku VAT, dlatego ewentualne faktury będą wystawiane z uwzględnieniem tegoż zwolnienia.