My White Type powstało z miłości do typografii, fotografii i wzornictwa charakterystycznego dla stylu skandynawskiego, którą wyrażamy za pośrednictwem naszych plakatów. Od 2016 r. pomagamy nadać wnętrzom naszych Klientów wyjątkowego charakteru. Jesteśmy zwolennikami prostych, a zarazem pięknych przekazów i form, które przeniesione na plakat, a następnie na ściany, tworzą niepowtarzalny klimat i stanowią idealną dekorację.

Szczególną wagę przykładamy do naszej kolekcji fotograficznej. Prym wiodą tutaj motywy botaniczne, krajobrazy, architektura, a także ludzie. Nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem naszej oferty, aby każdy klient znalazł u nas coś dla siebie. Staramy się dobierać plakaty tak, aby tworzyły gotowe galerie. W naszej ofercie znaleźć można plakaty do wszystkich pomieszczeń w domu tzn. do salonu, sypialni, kuchni, pokoju dziecięcego itd.  My White Type to plakaty, które idealnie wpasują się w pomieszczenia urządzone w stylu skandynawskim, minimalistycznym, boho czy glamour.

Nasze plakaty produkowane są w Polsce. Drukujemy na profesjonalnej maszynie fotograficznej, na 100% matowym papierze o gramaturze 200g/m2. Takie podłoże pozwala na uzyskanie realistycznych i żywych wydruków, a po oprawieniu plakatu nie musimy obawiać się efektu podwójnego błysku światła, który może wystąpić w przypadku papierów błyszczących. Zamówienia wysyłamy w kartonowych tubach, aby bezpiecznie dotarły do naszych Klientów.

Życzymy udanych zakupów!