ZIMA I ŚWIĘTA

Prezentujemy Wam naszą wyjątkową kolekcję zimowo-świątecznych plakatów!

Niech Twój gust i styl zabłysną w świątecznej oprawie! Preferujesz klasyczne motywy czy nowoczesne wzory – mamy coś dla Ciebie! Odkryj bogactwo kolorów, wzorów i inspiracji, które sprawią, że Twój dom zabłyśnie świątecznym blaskiem. Od klasycznych scenek z zimowymi pejzażami po nowoczesne abstrakcje w świątecznej tonacji – nasza kolekcja ma wszystko, co potrzebujesz, aby stworzyć wyjątkowy klimat w Twoim domu.

Szukasz oryginalnego prezentu dla bliskich? Nasze świąteczne plakaty to idealny sposób, aby sprawić im radość i wprowadzić świąteczną atmosferę do ich domów.

Stwórz z nami swoją własną świąteczną opowieść!

Każdy z dostępnych wzorów możesz bez dodatkowych kosztów zamówić również w wersji czarno – białej oraz z wdrukowanym białym obramowaniem imitującym passe partout. Szerokość białej „ramy” zależy od wybranego formatu i nie zwiększa docelowej wielkości plakatu – format: 50×70 – 4 cm (zadruk 42×62), 40×50 – 3,5 cm (zadruk 33×43), 30×40 – 3 cm (zadruk 24×34), 21×29,7 – 2,5 cm (zadruk 16×24,7). 

Część naszych foto plakatów posiada już opcję personalizacji na karcie produktu. W przypadku pozostałych wzorów, wystarczy, że napiszesz w wiadomości w trakcie składania zamówienia, który plakat lub plakaty mają być czarno-białe lub/i z białym obramowaniem.

Tytuł