SZTUKA

Witaj w świecie naszej kolekcji artystycznych plakatów! Odkryj sztukę, która doskonale odzwierciedla różnorodność stylów i technik, tworząc niepowtarzalne dzieła idealne do ozdobienia każdego wnętrza.

Znajdziesz tutaj plakaty reprezentujące różnorodne style i techniki artystyczne. Jest to kolekcja, które łączy estetykę z inspiracjami artystycznymi, tworząc harmonijną całość.

Większość z dostępnych wzorów możesz dodatkowo i bez kosztów zamówić również w wersji czarno – białej oraz z wdrukowanym białym obramowaniem imitującym passe partout. Szerokość białej „ramy” zależy od wybranego formatu i nie zwiększa docelowej wielkości plakatu – format: 50×70 – 4 cm (zadruk 42×62), 40×50 – 3,5 cm (zadruk 33×43), 30×40 – 3 cm (zadruk 24×34), 21×29,7 – 2,5 cm (zadruk 16×24,7).

Część naszych foto plakatów posiada już opcję personalizacji na karcie produktu. W przypadku pozostałych wzorów, wystarczy, że napiszesz w wiadomości w trakcie składania zamówienia, który plakat lub plakaty mają być czarno-białe lub/i z białym obramowaniem.

Tytuł